Dobiegają końca prace związane z budową chodnika na ul. Olsztyńskiej oraz zatoki parkingowej na ul. Hubala

  • 13.05.2022, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
11052022-belchatow-chodnik-zatoka-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dobiegają końca prace zwiane z budową chodnika na ul. Olsztyńskiej. Jaki był dokładny zakres prac?

  Ta inwestycja, podobnie jak druga, która jest również prowadzona, jest realizowana w ramach bieżącego utrzymania. Inwestycja związana z budową chodnika na Olsztyńskiej to jest odcinek około 100 metrów, który powstaje pomiędzy ul. Warszawską a Mazowiecką.

  Prace lada moment zostaną zakończone, czyli inwestycja zostanie oddana. Z całą pewnością przyczyni się do tego, że ułatwi życie, ale przyczyni się również do zwiększenia bezpieczeństwa, chociażby osób pieszych, czy osób poruszających się rowerami – mówi Kryspina Rogowska Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

 

  Miasto prowadzi również drugą inwestycję, czyli budowę zatoki parkingowej na ul. Hubala

  Druga inwestycja, która również dobiega końca, to budowa zatoczki parkingowej przy Hubala 2, na os. Przytorze. Tam zlokalizowane jest stowarzyszenie „Przystań” i powstanie tam 9 miejsc parkingowych, co zdecydowanie ułatwi rodzicom przywożenie dzieci na rehabilitacje do tego punktu, będą mogli dogodnie zaparkować, niedalekiej odległości od punktu „Przystań” – dodaje Kryspina Rogowska Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

 

  Oba zadania, tj. budowa chodnika na Olsztyńskiej oraz zatoki parkingowej przy Hubala kosztować będą miasto ok. 140 tys. zł.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe