Zmiana godziny pracy UM w Bełchatowie. Teraz we wtorki dłużej

  • 10.09.2021, 08:24
  • Redakcja lokalna.news
09092021-um-zmiany-godz-otwarcia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wprowadzono zmianę godzin pracy Urzędu Miasta w Bełchatowie. Od 14 września, w każdy wtorek będą do dyspozycji bełchatowian od godz. 7:30 do 18:00.

Urząd Miasta w Bełchatowie zmienia godziny pracy. O jakiej Zmianie mówimy?

  Po okresie wzmożonych zachorowań, kiedy został zmieniony, zarówno sposób obsługi klientów w Urzędzie Miasta w Bełchatowie, jak i też zrezygnowano w tym czasie z tych wydłużonych godzin pracy  urzędzie, od przyszłego tygodnia powracamy do dłuższych wtorków. Oznacza to, że klienci, mieszkańcy Bełchatowa, w bełchatowskim magistracie będą mogli we wtorki załatwiać sprawy od rana do godz. 18 i to już od przyszłego tygodnia, ta zmiana zostaje wprowadzona, także zapraszam wszystkich tych, którzy mieli problem z tym, żeby faktycznie dostosować swój grafik do godzin otwarcia urzędu, by móc tutaj załatwić sprawę – mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe