Fotografuj zielony Bełchatów. Ciesz się wiosną!

  • 25.05.2021, 07:48
  • Redakcja lokalna.news
19052021-konkurs-umbelchatow-rogowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miasto Bełchatów organizuje konkurs fotograficzny skierowany do wszystkich pasjonatów fotografii. Konkurs „Zielony Bełchatów – naturalnie” skupia się na pokazywaniu przyrody i jej znaczeniu w mieście. Prace można przesyłać do 9 sierpnia 2021 roku.

   Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko zaczyna kwitnąć, zielenić się, mienić kolorami. Wszystko to cieszy nasze oczy i dusze. Cały ten pejzaż naturalnych kolorów jest istnym rajem dla miłośników fotografii.

   Miasto Bełchatów postanowiło, wykorzystać te piękne miesiące wiosenno-letnie, organizując konkurs pt. „Zielony Bełchatów – naturalnie”. Konkurs ma za zadanie ukazywać piękno przyrody w mieście.

   „Zielony Bełchatów – naturalnie” jest to konkurs skierowany do ludzi, którzy zajmują się fotografią. W przestrzeni miejskiej są takie tereny, szczególnie w Bełchatowie, i takie miejsca, takie perełki, które warto uwiecznić. Te miejsca pokazują, że natura w mieście, ma się całkiem dobrze. Liczymy na prace, które pokażą kreatywność, pokażą inne spojrzenie na naturę – mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

 

   Regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie Urzędu Miasta: https://www.belchatow.pl/aktualnosci/9173-zielony-belchatow-naturalnie-konkurs-fotograficzny

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe