„List do mamy” – czyli ciekawy sposób na życzenia na Dzień Matki

  • 02.04.2021, 11:52
  • Redakcja lokalna.news
31032021-mck-zyczenia-dzienmatki-biniek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do 30 kwietnia, na maila Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie, można wysłać „List do Mamy”. Najpiękniejsze życzenia zostaną przeczytane w koncercie życzeń na profilu Facebooka MCK w Bełchatowie.

   

   Dzień Matki to jedno z najważniejszych świąt w życiu człowieka. W tym wyjątkowym dniu można złożyć mamą życzenie i powiedzieć, za co jesteśmy im wdzięczni. Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie umożliwia ciekawy sposób na złożenie życzeń mamą. Stąd akcja „List do Mamy” Skąd taki pomysł?

   Wymyśliliśmy taki sposób składania życzeń przez dzieci, życzeń dla mam w tym ważnym dniu. Pomyśleliśmy sobie, że to będzie bardzo miły prezent, i fajna pamiątka dla mam, którą będą mogły sobie oglądać, kiedy tylko chcą. Na pomysł wpadliśmy, kiedy zobaczyliśmy, ile osób w tym dniu pisze piękne teksty na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Pomyśleliśmy sobie, że my ze swojej strony możemy dołożyć taką formę koncerty życzeń, czyli przeczytać te życzenia i wysłać je do konkretnej osoby  - mówi Mariola Binek, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie.

    Każdy, kto chciałby, aby jego życzenia znalazły się w tym koncercie życzeń, musi wysłać je na maila Miejskiego Centrum Kultury?

   Tak, bardzo prosimy o przesyłanie tych listów na nasz adres mailowy, Mamy na to czas do 30 kwietnia i bardzo serdecznie zachęcamy do takiej formy składnia życzeń dodaje Mariola Binek, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe