Raz Rolkowisko, Raz Lodowisko. Trwają prace na lodowisku miejskim ( Bełchatów)

  • 19.11.2020, 16:04
  • Redakcja lokalna.news
11202020_mcs_rolkowisko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W okresie letnim lodowisko przy ul. Edwardów będzie się zamieniać w rolkowisko. Właśnie ruszyły prace, które mają zaadaptować obiekt do jazdy na rolkach oraz wrotkach. Remont ślizgawki oznacza, że sezon łyżwiarski wystartuje nieco później niż dotychczas. Miejskie Centrum Sportu chciałoby uruchomić lodowisko w styczniu.

Dostosowanie miejskiego lodowiska do jazdy na rolkach i wrotkach w okresie letnim – to jeden z projektów zgłoszonych do siódmej edycji bełchatowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Jak mówi dyrektor MCS Marcin Szymczyk prace ruszyły dopiero teraz ponieważ, odbywał się przetarg i dodatkowo szukaliśmy środków na ten cel. W zakresie robót jest wymiana orurowania instalacji chłodzącej. Piasek, na którym dotychczas tworzona była tafla, zostanie zastąpiony płytą betonową. Wymienione zostaną także zużyte bandy i ich zabezpieczenia. Wszystko kosztować będzie nieco ponad 600 tys. zł.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
adi
adi 20.11.2020, 07:19
Niech się Pan Szymczyk wytłumaczy z kasiory!
rue
rue 29.12.2020, 20:31
Tobie? Ludzie rozczarowani swoim życiem i sfrustrowani zawsze pozostaną frustratami

Pozostałe