Nieruchomość przy al. Jana Pawła II znowu na sprzedaż (Radomsko)

  • 29.09.2020, 09:37
  • Redakcja lokalna.news
28092020_sprzedaz_budynek_cieciura.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Budynek, w którym niegdyś znajdował się Zakład Pielęgnacjo-Opiekuńczy, znajdujący się przy al. Jana Pawła II w Radomsku, kolejny raz wystawiony jest na sprzedaż. Jest to już 3 przetarg zorganizowany z celu sprzedania tego budynku. Przetarg został ustalony na 30 listopada.

Poszpitalne budynki przy al. Jana Pawła II w Radomsku, które obecnie są własnością Powiatu Radomszczańskiego, kolejny raz wystawiono na sprzedaż i oczekują nowego nabywcy. Jest to już trzeci przetarg, który ma wyłonić nowego nabywcę tej nieruchomości. 

Cena budynków, jaka została ustalona, wynosi 1 500 000 zł. Z pewnością na korzyść nieruchomości przemawia jej umiejscowienie. Ta znajduję się w ścisłym centrum miasta Radomska.

Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 4151 m2 czyli w przybliżeniu wynosi ponad 40 arów, oraz 8 budynków po byłym Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym. Znajdował się tam niegdyś również szpital zakaźny. Obecnie wszystkie budynki to pustostany, które wraz z upływem czasu uległy zniszczeniu i wymagają remontu.

­- Koncepcja tego, co stanie się z nieruchomością zależy od przyszłego nabywcy. Uważamy że cena nieruchomości, jak na położenie i powierzchnię tej działki, jest stosunkowo atrakcyjna, wziąwszy pod uwagę ceny nieruchomości w najbliższym sąsiedztwie tej działki. Mamy nadzieję, że tym razem znajdzie się nabywca, który będzie miał pomysł na wykorzystanie tej nieruchomości. Mamy nadzieję, że nieruchomość zostanie zbyta ­– mówi Arkadiusz Cieciura, Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie w Radomsku

Aby przystąpić do przetargu, należy wpłacić wadium w wysokości 100 000 zł. Rozstrzygnięcie przetargu ma nastąpić 30 listopada.

 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe