Duże zmiany w organizaju ruchu w Bełchatowie

  • 30.10.2019, 09:11
  • Redakcja lokalna.news
Duże zmiany w organizaju ruchu w Bełchatowie fot. Miasto Bełchatów
W czasie Wszystkich Świętych w okolicach cmentarzy panuje wzmożony ruch. 1 listopada jak co roku w naszym mieście nastąpi zmiana organizacji ruchu przy bełchatowskiej nekropolii.

Tak jak w latach ubiegłych wjazd na Aleję Włókniarzy od strony ulic Czaplinieckiej i Lipowej zostanie zamknięty a odcinek ten będzie pełnił funkcję parkingu.Ruch drogowy będzie zatem przekierowany na ulice poboczne. Dojazd od cmentarza będzie możliwy przez ulice Wyspiańskiego i Kątną, na których obowiązywać będzie ruch dwustronny. Wyjechać z cmentarza będzie można również al. Włókniarzy oraz drogami jednokierunkowymi czyli Transportową i Cmentarną. Obowiązujące objazdy można dokładnie zobaczyć na mapie

Zmianie ulegnie również trasa emzetki linii 10, która na co dzień jeździ właśnie Aleją Włókniarzy. W czasie Wszystkich Świętych pojedzie ulicą Czapliniecką a następnie Lipową.

Redakcja lokalna.news

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe