Wsparcie dla bełchatowskiej PSP od firmy Sempertrans

  • 19.09.2019, 14:48
  • Redakcja lokalna.news
Wsparcie dla bełchatowskiej PSP od firmy Sempertrans
Dzisiaj nastąpiło uroczyste przekazanie specjalistycznego agregatu oddymiającego dla jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie. Sprzęt ufundowany został przez firmę Sempertrans.

Firma Sempertrans Bełchatów, jeden z największych producentów taśm przenośnikowych w Europie, zatrudniający w swoich zakładach produkcyjnych ponad 700 osób, ufundowała akumulatorowy agregat oddymiający dla Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie.
Urządzenie to znacznie usprawni działania jednostki PSP podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.

Misją firmy Sempertrans w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu jest wspieranie i rozwój lokalnej społeczności na wielu płaszczyznach. Bezpieczeństwo pracowników firmy i ich rodzin, wraz z lokalną społecznością jest priorytetem i obszarem, w którym firma chętnie podejmuje i wspiera działania budujące świadomość i kulturę bezpieczeństwa - podkreśla Robert Gałązka, Dyrektor Zarządzający firmy Sempertrans.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe