SP 12 najlepsza w konkursie międzyszkolnym

  • 01.06.2016, 15:43
  • Redakcja lokalna.news
SP 12 najlepsza w konkursie międzyszkolnym Miasto Bełchatów
Za nami jubileuszowa edycja międzyszkolnego konkursu "Bełchatów wczoraj i dziś". Najlepsi okazali się być uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 12.

Tegoroczne zmagania odbyły się na obiektach GKS Bełchatów przy ul. Sportowej 3. Konkurs był dwuetapowy, a o puchar dla najlepszego zespołu rywalizowali uczniowie klas V i VI z pięciu placówek oświatowych.

Konkurs składał się z konkurencji plastyczno-technicznej (wykonanie projektu stadionu piłkarskiego) oraz zadań związanych z działalnością górniczego klubu (test z wiedzy, zajęcia sprawnościowe i sportowe oraz zabawa w doping). Zmagania uczniów bełchatowskich podstawówek obserwowali m.in. prezes Zarządu Waldemar Sokół oraz zawodnicy PGE GKS Bełchatów, Mikołaj Bociek i Krystian Pałczyński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najlepsi byli uczniowie z 'dwunastki', drugie miejsce zajęła SP nr 8, a trzecie SP nr 13. Tuż za podium była 'dziewiątka', a piąta 'piątka'. Celem konkursu było m.in. rozbudzanie zainteresowań historią miasta oraz integracja środowiska szkolnego wokół tematów bliskich miastu.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe