Jak radzić sobie z suchym powietrzem?

  • 14.10.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Jak radzić sobie z suchym powietrzem?
Suche powietrze w mieszkaniu, czy domu to utrapienie nie tylko dla osób, które mają problemy z alergią.

Suche powietrze, szczególnie w sezonie grzewczym może być uciążliwe, a jeśli do tego dodamy zanieczyszczania smogowe z pewnością nie wpłynie to pozytywnie na nasze samopoczucie i jakość snu. Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem mogą być rozwiązaniem idealnym i skuteczną walką z zanieczyszczeniami i suchym powietrzem.

Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem- zalety

Oczyszczacze powietrza z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, dzięki czemu producenci starają się rozszerzać ich zastosowanie o nowe funkcje jak np. jonizacja powietrza, czy wspomniane nawilżanie. Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem to urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, domach, ale także biurach, czy przychodniach lekarskich. Jakie jeszcze korzyści płyną z posiadania oczyszczaczy powietrza z nawilżaczem?:

  • po pierwsze oczyszczanie powietrza- dobry oczyszczacz powietrza z nawilżaczem powinien skutecznie filtrować i oczyszczacz powietrze, eliminując z niego szkodliwe zanieczyszczenia,

  • po drugie nawilżanie- jak sama nazwa mówi oczyszczacze powietrza z nawilżaczem powinny skutecznie nawilżyć nawet bardzo suche powietrze, co ma pozytywny wpływ na zasypianie i poprawia jakość snu,

  • po trzecie eliminacja nieprzyjemnych zapachów- jeśli chcemy pozbyć się nieprzyjemnych zapachów unoszących się w naszym domu, oczyszczacz powietrza będzie w stanie skutecznie je zniwelować.

Sharp KC-G50EUW- w walce z suchym powietrzem 

Model Sharp KC-A50EUW to dobry wybór, jeśli szukamy oczyszczaczy powietrza z nawilżaczem, to skuteczne urządzenie dla bardziej wymagających klientów. Dzięki 5-stopniowej filtracji nie tylko nawilży powietrze, ale również skutecznie oczyści je z pyłów zawieszonych PM 2.5 i PM10, wirusów, bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów. Ponadto model Sharp KC-G50EUW pracuje niezwykle cicho, jest wydajny a jego powierzchnia oczyszczania wynosi 38m2. Kupując oczyszczacz powietrza z nawilżaczem oszczędzamy zarówno pieniądze jak i przestrzeń, a wszystko dlatego, że kupujemy jedno urządzenie, spełniające te dwie funkcje. Sharp, japoński producent to nie tylko ogromna precyzja i jakość wykonania, ale również intuicyjna obsługa i bardzo designerski wygląd. Kupując u sprawdzonych sprzedawców zyskujemy 24 miesięczną gwarancję na produkt.

Podsumowanie

Na oczyszczacz powietrza z nawilżaczem decyduje się wiele osób, ponieważ takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale niesie za sobą wiele innych korzyści. Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem, nie dość, że oczyści powietrze to jeszcze skutecznie je nawilży, co jest bardzo korzystne szczególnie w sezonie grzewczym. Czy w takim razie tego typu rozwiązanie ma jakieś wady? Niestety decydując się na zakup oczyszczacz powietrza z nawilżaczem, np. wspomnianego modelu Sharp KC-A50EUW, musimy liczyć się z koniecznością uzupełniania wody oraz wylewania tej niewykorzystanej, co sprawia, że jest nieco bardziej wymagający, aniżeli modele bez funkcji nawilżania.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: