Brawa dla Pani Policjant! Po służbie zatrzymała złodzieja! (Bełchatów)

  • 20.01.2022, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
Brawa dla Pani Policjant! Po służbie zatrzymała złodzieja! (Bełchatów) Zdjęcie ilustracyjne (Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Wyborcza.pl)
Reagowanie na łamanie prawa nawet w dniu wolnym od służby to dowód na to, że policjantem jest się zawsze. Tym razem dowiodła tego funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, która zatrzymała złodzieja sklepowego. Dzięki jej reakcji skradziony towar powrócił na półki sklepowe, a złodziej nie uniknie odpowiedzialności.

  Do zdarzenia doszło w sobotę 15 stycznia 2022 roku, około godziny 11.00, na terenie jednego z bełchatowskich marketów. W tym czasie, policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie będąc w czasie wolnym od służby robiła zakupy. W pewnym momencie usłyszała krzyk pracownicy sklepu. Kobieta na kamerach monitoringu zaobserwowała mężczyznę, który zapakował do swojego plecaka artykuły spożywcze i nie płacąc za towar przeszedł przez linię kas. Policjantka natychmiast zareagowała. Pobiegła za mężczyzną i ujęła go obok sklepu. Sprawcą kradzieży był 36-letni mężczyzna, który został przekazany patrolowi policji wezwanemu na miejsce. Policjanci zabezpieczyli również zapis kamer monitoringu sklepowego, który zarejestrował zachowanie amatora cudzej własności. Dzięki błyskawicznej i zdecydowanej reakcji policjantki będącej w czasie wolnym od służby sprawca został zatrzymany bezpośrednio po kradzieży. Odpowie teraz za popełnione wykroczenie, a skradzione mienie wartości blisko 300 złotych zostało odzyskane i wróciło na półki sklepowe

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe