MDK w Radomsko koncertowo rozpoczyna nowy rok!

  • 13.01.2022, 17:00
  • Redakcja lokalna.news
11012022-koncerty-mdk-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W styczniu odbędą się dwa koncerty w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Pierwszy to Koncert Noworoczny Orkiestry Solistów Wiedeńskich pod dyrekcją Piotra Gładkiego odbędzie się 15 stycznia. Drugi to koncert Czesława Mozila z materiałem z najnowszej płyty. Ten koncert odbędzie się 28 stycznia.

  Jak sam tytuł wskazuje, w Miejskim Domu Kultury w Radomsku gra muzyka. Przed mieszkańcami Radomska i wszystkich, którzy postanowią wybrać się na koncerty, czeka prawdziwa dawka dobrej muzyki. Jakie to koncerty?

  Pierwszy z nich to  Koncert Noworoczny Orkiestry Solistów Wiedeńskich pod dyrekcją Piotra Gładkiego. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze „Walce świata”, a z Orkiestrą wystąpi sopranistka Anita Maszczyk. Koncert odbędzie się 15 stycznia 2022 r. o godz. 18:00.

Bilety:

przedsprzedaż – do 14 stycznia:

70 zł rząd I – VII / 60 zł rząd VIII – XIV / 50 zł balkon

w dniu koncertu – 15 stycznia:

80 zł rząd I – VII / 70 zł rząd VIII – XIV / 60 zł balkon

 

  Drugi koncert to występ lubianego Czesława Mozila. Zagra on materiał ze swojej najnowszej płyty #IDEOLOGIAMOZILA”. Sam Czesław Mozil mówi o tej płycie tak:

  „#IDEOLOGIAMOZILA” to także płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. To pierwsza płyta, do której teksty napisałem w większości samodzielnie. Jako emigrant, wychowany na duńskiej ziemi, zawsze odczuwałem tremę pisząc po polsku. Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie”.

  Koncert odbędzie się 28 stycznia 2022 r. o godz. 18:00 na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Bilety: 40 zł – sala, 30 zł – balkon

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe