Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku!

  • 10.01.2022, 10:00
  • Redakcja lokalna.news
Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku!
Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który usiłował okraść dom jednorodzinny. Dzięki czujności sąsiadki oraz natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy złodziej został zatrzymany na gorącym uczynku. Nie zdążył wynieść z domu żadnych przedmiotów. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

  5 stycznia 2022 roku około godziny 22.30 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że na obrzeżach Radomska ktoś wchodzi przez okno do sąsiedniego domu jednorodzinnego. Zgłaszająca doskonale wiedziała, że sąsiadów nie ma w budynku, więc zaniepokojona sytuacją zaalarmowała policjantów. Szybkie i przemyślane działania mundurowych doprowadziły do zatrzymania 26-letniego mieszkańca powiatu radomszczańskiego. Całkowicie zaskoczony złodziej nie zdążył jeszcze niczego wynieść z domu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Radomsku/nadkom. Aneta Wlazłowska

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe