Świątecznie konkursy. Weź udział i poczuj klimat świąt już teraz!

  • 16.11.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
10112021-konkurs-pierniki-rogowska-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Urząd Marszałkowski organizuje konkursy dla dzieci i dorosłych o tematyce świątecznej. Do wygrania atrakcyjne nagrody i możliwość pozytywnego nastrojenia się przed świętami.

  Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się przede wszystkim z rodziną atmosferą, prezentami no i z potrawami. Jeśli ktoś jest miłośnikiem estetycznego przygotowywania potraw świątecznych, powinien rozważyć udział w tych konkursach.

  Urząd Marszałkowski za naszym pośrednictwem zwraca się do mieszkańców Bełchatowa do tego, by wzięli udział w świątecznych konkursach. Pierwszy z nich, skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat i tutaj należy przygotować własnoręcznie, oczywiście przy pomocy dorosłych, pierniki, pięknie je ozdobić. Do ich wyprodukowania użyć naszych lokalnych produktów, wykonać fotografię pięknie wykonanych pierników i do 1 grudnia wysłać zgłoszenie, wypełnić formularz  zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie urzędu Marszałkowskiego, na którą można trafić również za pośrednictwem naszej strony belchatow.pl.

  Oddzielnym konkursem, na przygotowanie tradycyjnej świątecznej potrawy wigilijnej to konkurs skierowany do osób dorosłych. I tutaj również, podobnie jak w przypadku konkursu skierowanego do dzieci, trzeba przy przygotowywaniu takiej potrawy wigilijnej, użyć produktów pochodzących z naszego terenu, pochwalić się tym, co się uczyniło w kuchni, zrobić fotografię, udokumentować, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go do Urzędu Marszałkowskiego. Tak, jak powiedziałam, wszystkie te formularze dostępne są zarówno na stronie Urzędu Marszałkowskiego, jak i na stronie belchatów.pl.

 Prace można wysyłać do 1 grudnia. Czekają atrakcyjne nagrody i do tego świetna, przedświąteczna zabawa – mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

  Więcej informacji o konkursach i regulaminy dostępne na stronie Urzędu Miasta w Bełchatowie. Link poniżej.

www.belchatow.pl

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe