I LO w Radomsku obchodziło swoje 100-lecie

  • 26.10.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
25102021-100lecie-ilo-radomsko-mniejszy-test.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
25 października odbyły się uroczysty jubileusz 100-lecia istnienia I LO w Radomsku

  I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku obchodziło swoje 100-lecie. W poniedziałek 25 października w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się uroczysty jubileusz 100-lecia istnienia.

  Nie zabrakło oczywiście wielu wspomnień. Zgromadzeni goście poznali historię szkoły od samego jej powstania. Było wiele zdjęć archiwalnych pokazujących momenty z życia szkoły. Oprócz tego, były wspomnienia absolwentów liceum, którzy bardzo często piastują ważne stanowiska na całym świecie, ale z okazji jubileuszu, przesłali specjalne życzenia dla swojej szkoły. Była oczywiście też część artystyczna.

 Życzenia na ręce pani dyrektor złożyli m.in. prezydent Jarosław Ferenc, starosta Beata Pokora, poseł Anna Milczanowska, dyrektorzy i nauczyciele z radomszczańskich szkół oraz szkół z powiatu radomszczańskiego.

  Podczas uroczystości wiele było wspomnień, pokazywania jak na przestrzeni lat zmieniała się szkoła, jej nauczyciele i uczniowie. Zatem, czy jest coś, co przez te lata przyświeca szkole niezmiennie?

  Tak, to są wartości, które staramy się wpajać naszym uczniom, a które krzewił już nasz Patron Feliks Fabiani, mam tu na myśli takie wartości jak mądrość uczciwość, rzetelność to wszystko były fundamentalne podstawy tej szkoły, które próbujemy kontynuować w naszej pracy codziennej z uczniami – mówi Renata Kosela, Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe