Oto sukcesy z ostatniego roku, zawodników UKS Czempion!

  • 18.10.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
14102021-uks-czempion.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Klub UKS Czempion Bełchatów ma wielu znakomitych i dobrze rokujących zawodników. Każdego Miesiąca słyszymy o jakiś sukcesach zawodników. Mieliśmy okazje przeprowadzić rozmowę z kilkoma zawodniczkami, które w ostatnim roku zdobyły największe osiągnięcia. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo.

Oto ostatnich kilka sukcesów zawodników:

  Utalentowana Maja Matyśkiewicz z Czempiona Bełchatów 9 w sztafecie 4x400m na Mistrzostwach Europy Juniorów w Estonii (U20). Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Maja w biegu eliminacyjnym na swojej (pierwszej) zmianie podała pałeczkę sztafetowa jako druga. Debiut w dużej imprezie. Super. Warto podkreślić, że Maja jest jeszcze zawodniczką w kategorii Juniorów Młodszych (U18).

  Zwycięstwo zespołu w składzie: (Julia Jończyk, Gosia Domagała, Amelka Zochniak, Ania Olczyk rez. Basia Haładaj, Roksana Załęczna)
 

  Do wielkiego sukcesu sztafety brąz dodała Amelka Zochniak, która w indywidualnym występie ze starszymi od siebie rywalkami na dystansie 300mppł osiągnęła Super wartościowy wynik 43,71 PB ustępując m. in. rek. Polski.

  Wyborną formę zaprezentowały Maja Matyśkiewicz wygrywając z przewagą 1 sekundy nad druga zawodniczką z nowym bardzo dobrym rekordem życiowym 54,58 w biegu na 400m.

  Koleżanka Klubowa Marysia Kołodziejczuk nie mogła być gorsza i również wygrała swoja konkurencję z sekundą przewagi nad przeciwniczką na dystansie 400ppł rek życ. 60,98

 

  To jest tylko kilka sukcesów z ostatniego roku. Zawodniczki z tego klubu udowadniają wysoką formę i brak jakichkolwiek kompleksów wobec innych klubów. Stawiają sobie wysokie cele i udowadniają pokazując, że są jednym z najbardziej utatuowanych i posiadających ogromną ilość młodych talentów, klubem z Bełchatowa.

 Gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów i trzymamy kucki za kolejne sukcesy i spełnianie swoich sportowych celów. Klub UKS Czempion z pewnością jest dumą Miasta Bełchatowa!

 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe