Trwa II etap modernizacji lodowiska w Bełchatowie

  • 11.10.2021, 08:31
  • Redakcja lokalna.news
211006-mcs-lodowisko-remont.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Rozpoczął się II etap modernizacji lodowiska w Bełchatowie. Co wchodzi w skład drugiego etapu renowacji?

  Kilka dni temu, podpisaliśmy umowę na przeprowadzenie drugiego etapu modernizacji lodowiska miejskiego. Modernizacja polegać będzie na wymianie poszycia hali namiotowej. Poszycie to istnieje na tym obiekcie od samego początku, czyli ponad 13 lat. Nie ma co ukrywać, wymaga ono wymiany.

  Warto dodać, że udało nam się pozyskać dofinansowanie zewnętrzne. Urząd Marszałkowski współfinansuje tę inwestycję w kwocie 70 000 zł. Całkowity koszt inwestycji to ponad 700 000 zł. Bardzo się cieszę z tego, że umowa z wykonawcą przewiduje czas na wykonawstwo prac do 20 grudnia br. Mamy nadzieję, że inwestycja będzie przebiega bez większych opóźnień i jeszcze w nadchodzącym sezonie zimowym, będziemy mogli zaprosić mieszkańców do hali lodowiska – mówi Paweł Woźniak, Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe