Lokalna.news - zmieniamy się dla Ciebie!

  • 04.10.2021, 13:49
  • Redakcja lokalna.news
Lokalna.news - zmieniamy się dla Ciebie!
Chcemy już oficjalnie poinformować, o połączeniu się redakcji Bełchatowa i Radomska. W wyniku tego połączenia powstała jedna, wspólna redakcja – Lokalna.news.

  Chcemy już oficjalnie poinformować, o połączeniu się redakcji  Bełchatowa i Radomska. W wyniku tego połączenia powstała jedna, wspólna redakcja – Lokalna.news. Będziemy dla Państwa zbierać rzetelne informacje z obu powiatów, aby codziennie mieli Państwo dostęp do najświeższych informacji i wiedzieli, co dzieje się w rejonie. Nie zabraknie tematów społecznych, sportowych, kulturalnych i politycznych. Będziemy zawsze tam, gdzie dzieją się rzeczy istotne dla powiatu radomszczańskiego i bełchatowskiego. Zachęcamy do śledzenia naszej strony: www.lokalna.news naszego fanpage: Lokalna.news – Twoje Źródło Informacji oraz oglądania naszych wiadomości na Vectrze kanał 140.

  Lokalna.news -  zmieniamy się dla Ciebie!

Pozdrawiamy,

Redakcja Lokalnej.news

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe