Rusza remont ul. Reymonta. Będą utrudnienia i zmiany w kursowaniu autobusów (Radomsko)

  • 04.10.2021, 07:30
  • Redakcja lokalna.news
02102021-reymonta-turowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 4 października przez około 2 tygodnie, zamknięty będzie odcinek ul. Reymonta od ul. Narutowicza do ul. Żeromskiego. Wspomniany odcinek wymaga kilku drobnych napraw.

  Od najbliższego poniedziałku (04.10.2021) zamknięta będzie ul. Reymonta. Co jest powodem zamknięcia ulicy?

  Zamknięty będzie odcinek ul. Reymonta od ul. Narutowicza do ul. Żeromskiego, czyli wyremontowany fragment. Prace będą polegały na drobnych naprawach uszkodzeń, które powstały w ciągu ostatniego czasu. Inwestycja jest na gwarancji, więc Urząd Miasta nie będzie ponosił żadnych kosztów z tego tytułu.

  Niestety będzie to trochę uciążliwe dla mieszkańców, ponieważ przez najbliższe 2 tygodnie odcinek będzie zamknięty dla ruchu. Pamiętajmy też o tym, że przystanek komunikacji miejskiej, który jest usytuowany obecnie na ul. Reymonta, zostanie przeniesiony. O szczegółach zmiany komunikacji miejskiej, można dowiedzieć się z naszej strony Radomsko.pl oraz ze strony mpk-radomsko – mówi Karolina Turowska, Wydział Informacji i Promocji UM Radomsko.

  Co tak właściwie się stało, że potrzeby jest remont ulicy?

  Na pewnych fragmentach tego wyremontowanego odcinka doszło m.in. do zapadnięcia kostki granitowej i powstały również inne drobne ubytki na tym fragmencie, więc wykonawca po otrzymaniu od Urzędu Miasta protokołu z przeglądu tego odcinaka, będzie wykonywał wskazane przez Urząd prace naprawcze – tłumaczy mówi Karolina Turowska, Wydział Informacji i Promocji UM Radomsko.

  Słowem podsumowania, remont powinien potrwać około 2 tygodnie?

  Tak, będą to drobne poprawki, natomiast muszą zostać wykonane i przez te dwa tygodnie wykonawca będzie je naprawiał – podsumowuje mówi Karolina Turowska, Wydział Informacji i Promocji UM Radomsko.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Seymour
Seymour 04.10.2021, 15:50
PROTEGE TUS DOLARES --> Abre una cuenta en Suiza">desde Latinoamérica, con tu telefono móvil">">
Krystal
Krystal 04.10.2021, 14:01
here
here
here
here

Pozostałe