Nie ma mocnych na zawodników UKS Czempion Bełchatów. Kolejne sukcesy zawodników.

  • 28.09.2021, 18:00
  • Redakcja lokalna.news
Nie ma mocnych na zawodników UKS Czempion Bełchatów. Kolejne sukcesy zawodników.…
W tym roku z każdej imprezy mistrzowskiej na której startują przywożą Tytuły Mistrzowskie (w kategorii młodzika i juniorek młodszych

"CZEMPIONKI " były bliskie REKORDU POLSKI w sztafecie 4X100M W KAT. U-16 zwyciężając z nowym rek. życiowym 48,82 debiutując w Mistrzostwach Polski U-16. 

(Najlepszym zespołem sztafetowym była ekipa Czempiona Bełchatów. Panie otarły się o rekord Polski uzyskując czas 48.82)

Rewelacyjne zmiany i zdecydowane Zwycięstwo zespołu w składzie: (Julia Jończyk, Gosia Domagała, Amelka Zochniak, Ania Olczyk rez. Basia Haładaj, Roksana Załęczna)

Do wielkiego sukcesu sztafety brąz dodała Amelka Zochniak, która w indywidualnym występie ze starszymi od siebie rywalkami na dystansie 300mppł osiągnęła Super wartościowy wynik 43,71 PB ustępując m. in. rek. Polski.

NA MALOWNICZO POŁOŻONYM STADIONIE IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W KARPACZU. 

Nasza drużyna złożona przede wszystkim z rocznika 2007 ( o rok młodsza od rywalek ) poradziła sobie z Wielkim stresem i chorobami które pojawiły się na tydzień przed Mistrzostwami Polski dotyczyły: Juli, Ani, przeziębienie Amelki w dniu zawodów również Gosi. Problemy te czy inne na imprezie głównej ma każda ekipa. Wysoką formę, którą osiągnęły dziewczyny zaprezentowały w kwalifikacyjnych Mistrzostwach Regionu dwa tygodnie przed imprezą docelową (patrz tekst na stronie Czempiona)

Start w zawodach po chorobie jest zawsze bardzo trudny i poniżej maksymalnych możliwości. Dlatego jestem Dumny, że tak wyśmienicie sobie Dziewczyny poradziły ;-)

Utalentowanym lekkoatletom Warto pomagać!

Źródło: UKS Czempion Bełchatów. 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe