Trwają prace nad budżetem miasta w Bełchatowie.

  • 14.09.2021, 09:50
  • Redakcja lokalna.news
09092021-um-budzet2022-rogowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwają prace nad projektem budżetu miasta Bełchatów na przyszły rok. Do 30 września 2021 r. mieszkańcy Bełchatowa oraz radni miejscy mogą składać propozycje dotyczące wydatkowania środków finansowych.

  Wrzesień to jest czas, w którym trwają intensywne prace nad budżetem miasta na kolejny rok. Jest to dokument określający zarówno przychody, jak i to, na co będą spożytkowane pieniądze, to wszystko musi się zbilansować.

  Jak co roku czekamy na zgłoszenia od mieszkańców do 30 września oraz radnych miejskich, którzy chcieliby wnieść swoje propozycje do tego budżetu. Co roku około 100 takich wniosków wpływa do urzędu. One są rozpatrywane, analizowane. To muszą być takie zadania, które może wykonać  jednostka samorządu terytorialnego. W pierwszej kolejności, pod uwagę będą brane te zadania, które wpisują się w wieloletni plan Miasta Bełchatowa – mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.  

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe