Zjednoczenia dla Wolności: „Pozbawienie nas wolności, nakłanianie i przymuszanie do szczepień, łamanie praw i RODO jest nielegalne”

  • 07.09.2021, 15:58
  • Redakcja lokalna.news
04092021-konferencja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę 4 września, pod budynkiem Starostwa Powiatowego w Radomsku odbyła się konferencja Stowarzyszenia Zjednoczeni dla Wolności. Na konferencji poruszano m.in. temat przymusu szczepień i wywoływania presji w szkołach na uczniach niezaszczepionych.

  Mamy zgłoszenia rodziców, nauczycieli, którzy się nie zgadzają na stosowanie gróźb i szantaży ze strony innych nauczycieli w stosunku do uczniów, że jeżeli się nie zaszczepią, nie będzie normalnych lekcji wychowania fizycznego, takie właśnie padają słowa ze strony nauczycieli. Jest kładziony różny nacisk, który nie jest zgody z jakimikolwiek normami. Jest to szantaż, sytuacja, która jeszcze nigdy nie miała miejsca. Dochodzi również do sytuacji innych, kiedy np. rodzic nie może wejść z dzieckiem do szkoły, są to bardzo szerokie problemy – mówi Anna Dziadkiewicz, Stowarzyszenie Zjednoczeni dla Wolności.

Rodzicie również zabrali głos.

  W mediach głównego nurtu słyszymy tylko o dobrodziejstwie szczepień, ale nie słyszymy o niebezpieczeństwie o skutkach ubocznych, o powikłaniach, o śmierci. Apeluję, nie kierujmy się strachem, ale racjonalnym myśleniem. Ludzie szczepią się, ponieważ się boją. Boją się, że nie będą mieli operacji, nie będą mogli odwiedzić w szpitalu, nie będą mieli pracy, a teraz słyszymy, że dzieci nie będą miały lekcji wychowania fizycznego. Martwię się, że ludzie tak łatwo oddają swoją wolność. Od ponad roku dochodzi do dewastacji gospodarki, edukacji, systemu zdrowotnego itp. Odczuwamy to na każdym kroku. Obecnie maseczki to symbol uległości i strachu, skoro cyt. „Maseczki nie pomagają”, to po co je nosić? Pozbawienie nas wolności, nakłanianie i przymuszanie do szczepień , łamanie praw i RODO jest nielegalne – mówi Jolanta Przybył, aktywistka Stowarzyszenia Zjednoczeni dla Wolności.

Padły też głosy mieszkańców Radomska, utożsamiających się ze stowarzyszeniem.

  W pierwszym rzędzie, przed szczepieniem powinny być przeprowadzane testy, czy ten człowiek może być zaszczepiony, czy może są jakieś przeciwwskazania i to powinno być darmowe. Owszem są takie testy, jednak za 400 zł. I tak właśnie nakręca się spirala finansowa. Trzeba zarabiać na maseczkach, trzeba zarabiać na różnego rodzaju szczepionkach, bo to nie jest tylko jedna szczepionka. Te szczepionki nie były przetestowane. Test szczepionki trwa 5 lat, 5 lat zanim można go podać człowiekowi. To szaleństwo ogarnęło cały świat, nikt nam nie mówi, ile osób zmarło po przyjęciu szczepionki, a ZUS się będzie cieszył. To już jest holocaust i nad tym wszystkim czuwają rządy wszystkich państw – mówi Ryszard Urbaniak, mieszkaniec Radomska.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe