WFOŚiGW w Łodzi przekazało samorządowcom z Powiatu Radomszczańskiego nowe propozycje. Nadal wygrywa ekologia.

  • Wczoraj, 17:30
  • Redakcja lokalna.news
11062021-konferencja-wfosig-miedzianowski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
11 czerwca odbyło się w Starostwie Powiatowym spotkanie z włodarzami gmin i miast z Powiatu Radomszczańskiego i przedstawicielami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Spotkanie dotyczyło realizacji inwestycji ekologicznych.

  11 czerwca odbyło się w Starostwie Powiatowym spotkanie z włodarzami gmin i miast z Powiatu Radomszczańskiego i przedstawicielami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Spotkanie dotyczyło m.in. realizacji inwestycji ekologicznych.

   Z pewnością wielu z nas przemieszczając się po najbliższej okolicy, napotyka na tabliczki z napisem: „Dofinansowano z budżetu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”. Takie dofinansowania to ogromne wsparcie dla samorządowców, zwłaszcza dla biedniejszych gmin, które bardzo często nie mogą sobie pozwolić na realizację, drogich, ale jakże ważnych inwestycji ekologicznych.

   Właśnie o inwestycjach ekologicznych, o nowych propozycjach dla samorządów mówili przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi, podczas spotkania w Starostwie Powiatowym w Radomsku.

   Samorządy są dla WFOŚiGW bardzo ważnym beneficjentem. Do tej pory przeważała ilość wniosków ze strony samorządów w Funduszu. Wojewódzki Fundusz prowadzi od 2 tygodni spotkania na terenie województwa z samorządowcami tak, aby przekazać swoją ofertę, ale również po to, aby usłyszeć problemy ze strony samorządowców, tak aby dostosować naszą ofertę do tego, aby maksymalnie z niej skorzystać.

   Wśród ofert mamy np. odnawialne źródła energii, cała ochrona atmosfery jest bardzo znacząca. Ta dziedzina u nas w Funduszu mocno dominuje. Mowa tutaj o budowie instalacji fotowoltaicznych, budowie pomp wodnych, wymianie ogrzewania, pełnej modernizacj.

  Programów nowych na ten rok nie wprowadziliśmy, zmodyfikowaliśmy obecne, które wprowadziliśmy w ubiegłym roku. Jest tylko jeden nowy, który wynika z przepisów ustaw, to jest ECKO-Auto – mówi Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, Wojciech Miedzianowski.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Elana
Elana Dzisiaj, 03:59
"I want people who visit here to feel really proud of where we live, both because it's such a massive and productive estuary, but also because we're on the shores of this great lake and I just want people to have a little deeper connection to it,".

cheap yeezy
cheap air jordans
cheap jordans china
Palma
Palma Wczoraj, 23:17
I have been browsing online more than three hours
today, yet I never found any interesting article like yours.
It is pretty worth enough for me. Personally, if all website owners and bloggers made good content as you did, the internet will be much more
useful than ever before. By the way, here is a link to wonderful site for earnings - https://neuecasinos24.com/?s=S… results › Buy Naproxen Best online Pharma: www.LemonaidHealth.shop - Naproxen

Pozostałe