Masz talent? Śmiało, zaprezentuj go innym!

  • 10.06.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
09062021-konkurs-rogowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Z okazji Dnia Dziecka, Prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza młodych bełchatowian do wzięcia udziału w konkursie „Miasto Talentów”. Konkurs ma na celu pokazanie szerszemu gronu ludzi wyjątkowych talentów.

   Jeśli masz w sobie talent do śpiewania, tańczenia, grania na instrumencie, jesteś jednoosobowym teatrem, albo potrafisz coś, czego inni nie potrafią i chciałbyś się tym pochwalić nie zwlekaj, tylko weź udział w konkursie ogłoszonym przez prezydent Bełchatowa Mariolę Czechowską pt. „Miasto Talentów”.

   Udział w konkursie mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat. Wszystko, co należy zrobić, to nagrać krótki, maksymalnie 1-minutowy filmik, pokazujący twój talent. Bardzo ważne jest, aby filmik nie był poddany żadnym procesowi edycji. Musi być naturalny, pokazujący tylko i wyłącznie czysty talent.

   Swoje autoprezentacje nalży wysłać na adres [email protected] do 27 czerwca. Spośród wszystkich nadesłanych prac, zostaną wybrane z każdej grupy po 5 prezentacji i te prezentacje zostaną zaprezentowane, na naszym miejskim profilu Facebook-owym, i wówczas internauci zdecydują, komu przypadnie laur zwycięstwa, ale samo znalezienie się w tej 15 to już jest możliwość zaprezentowania swojego talentu, szerszej publiczności. Serdecznie zapraszam – mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

 

   Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajduje się na stronie Urzędu Miasta w Bełchatowie.

https://www.belchatow.pl/kultura/9218-pokaz-swoj-talent-i-wez-udzial-w-konkursie

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe