Dzień Strażaka w Radomsku. Były odznaczenia i awanse.

  • 26.05.2021, 18:46 (aktualizacja 26.05.2021, 18:49)
  • Redakcja lokalna.news
Dzień Strażaka w Radomsku. Były odznaczenia i awanse. Starostwo Powiatowe w Radomsku
26 maja Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Radomska świętowali Dzień Strażaka. Na obchodach obecni byli m.in. Starosta Powiatu Radomszczańskiego, Beata Pokora i Prezydent Radomska Jarosław Ferenc, Poseł Anna Milczanowska oraz wójtowie gmin.

   26 maja Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Radomsk obchodzili Dzień Strażaka. Obchody były uroczyste. Nie brakowało odznaczeń i awansów. Na obchodach obecni byli m.in. Starosta Powiatu Radomszczańskiego, Beata Pokora i Prezydent Radomska Jarosław Ferenc, Poseł Anna Milczanowska, oraz wójtowie gmin.

   W naszych oczach utrwalił się już obraz strażaka-społecznika, zawsze gotowego do działania na rzecz lokalnej społeczności, do pomagania bliźnim w potrzebie. Wiem, że gdy zajdzie potrzeba, zawsze można na Was liczyć. Niesiecie przecież pomoc nie tylko w czasie pożarów, wypadków i klęsk żywiołowych. Także w czasie pandemii koronawirusa wspieracie pracę ratowników medycznych, pomagacie w dystrybucji środków ochrony osobistej, organizowaniu miejsc kwarantanny, transportu medycznego.

   W imieniu władz naszego powiatu dziękuję za Wasz trud, ogromny dar serca i zaangażowanie w akcje ratownicze o każdej porze dnia i nocy. Życzę dużo zdrowia, zadowolenia z wykonywanej pracy i samych szczęśliwych powrotów z akcji ratowniczych. Niech patron wszystkich strażaków, Święty Florian otacza Was opieką, a Wasza służba na rzecz drugiego człowieka stanie się źródłem osobistej satysfakcji i społecznego poparcia – dziękowała strażakom Beata Pokora, Starosta Powiatu Radomszczańskiego.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe