PSZOK w Płoszowie wznawia działalność już od 4 maja

  • 29.04.2021, 08:03
  • Redakcja lokalna.news
28042021-briefing-pgk-bugdal-dryja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już od 4 maja Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wznawia działalność.

   Na briefingu prasowym, na którym obecni byli Łukasz Dryja, kierownik Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie oraz Kamil Bugdal, kierownik Działu Promocji i Rozwoju w PGK Radomsko, poinformowali, że od 4 maja swoją działalność wznawia Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów.

   Wznawiamy przyjmowanie odpadów na ternie zakładu unieszkodliwiania odpadów komunalnych, na którego ternie znajduje się Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów, dla mieszkańców Miasta i Gminy Radomsko. Od 4 maja, praktycznie w pełnym zakresie rozpoczynamy przyjmowanie odpadów, także zapraszamy serdecznie mieszkańców tych dwóch gmin, żeby segregowali odpady, żeby te wszystkie odpady. To są takie odpady jak meble, wszelkie odpady wielkogabarytowe, jak zużyte opony, opakowania z plastiku, opakowania ze szkła, opakowania z papieru i tektury, odzież, tekstylia, opakowania po chemikaliach. Jest cała masa opadów, które jesteśmy wstanie segregować. Róbmy to, to jest działanie ekologiczne, to wpływa później na opłatę, którą wszyscy płacimy, także zachęcam jeszcze raz serdecznie. Jesteśmy dostępni dla Państwa od 6 do 18, od poniedziałku do piątku. W soboty od godziny 7 do 12 – mówi Łukasz Dryja, kierownik Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe