Radomsko ma nowego wiceprezydenta. Została nim Monika Andrysiak

  • 23.02.2021, 12:00 (aktualizacja 23.02.2021, 17:40)
  • Redakcja lokalna.news
22022021-nowy-wiceprezydent-radomsko-ferenc.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowym wiceprezydentem Radomska została dotychczasowa Naczelnik Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej Urzędu Miasta w Radomsku, Monika Andrysiak. Dotychczasowy wiceprezydent, Jacek Belka otrzymał stanowisko w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej. Będzie zajmował stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Inwestycji i Rozwoju.

   W Urzędzie Miasta następują zmiany. Radomsko ma nowego wiceprezydenta. Od 23 lutego stanowisko to będzie piastować Monika Andrysiak, która do tej pory pełniła funkcję naczelnik Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej Urzędu Miasta w Radomsku. Powodem zmiany na stanowisku wiceprezydenta Radomska, jest objęcie przez Jacka Belkę, dotychczasowego wiceprezydenta, stanowiska w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej.

   Potrzebujemy nowego rozdania. Chcemy, aby pan prezydent Belka wspomógł działania PGK. Jest tam wakat na stanowisku zastępcy Dyrektora ds. Inwestycji i Rozwoju i chciałbym, aby pan prezydent Belka zajął się nowymi zadaniami. Zadania tam są bardzo ważne, na wiele milionów złotych. Jest to m.in. modernizacja Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych, przygotowanie dokumentacji na modernizację ciepłowni, oraz budowa nowego ujęcia wody na strefie mówi Jarosław Ferenc, Prezydent Radomska.

Jakie zadania czekają na nową wiceprezydent?

   Jeśli chodzi o zadania dla nowego wiceprezydenta, to są one takie same jak dla poprzedniego. Pani Monika Andrysiak jest inżynierem budownictwa. Wiele lat pracowała w firmie prywatnej, ale też pracowała i tutaj, jako Naczelnik Wydziału Inwestycji, prowadziła wszystkie inwestycje, zna sprawy inwestycyjne i będzie zajmować się, jako zastępca prezydenta, tym pionem technicznym dodaje Jarosław Ferenc, Prezydent Radomska.

   Obecnie nie wiadomo, kto zastąpi Monikę Andrysiak na stanowisku Naczelnika Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej Urzędu Miasta w Radomsku.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe