Zatrzymano dwóch sprawców rozboju

  • 17.02.2021, 14:08
  • Redakcja lokalna.news
Zatrzymano dwóch sprawców rozboju belchatow.policja.gov.pl
Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju. Najpierw pili alkohol z późniejszą ofiarą a później pobili i okradli. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

15 lutego 2021 roku tuż po godz. 6.00 bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Kilkanaście dni wcześniej, dwaj mieszkańcy Bełchatowa spożywali alkohol z późniejszym pokrzywdzonym. W trakcie libacji 24-latek oraz jego o 3 lata młodszy kolega, z nieznanych przyczyn, zaatakowali swojego kompana. Pokrzywdzony próbował się bronić, jednak sprawcy wykręcali mu ręce, zadawali liczne ciosy oraz kopali po całym ciele. Jednocześnie zabrali mu telefon komórkowy i portfel a w nim około 700 złotych. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu działaniu policjantów mężczyźni zostali zatrzymani, a noc spędzili w policyjnym areszcie. Na podstawie zebranego materiału dowodowego obaj usłyszeli już zarzuty rozboju oraz spowodowania obrażeń ciała. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Redakcja lokalna.news

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe