TBS rozdaje czujniki czadu najemcom lokali (Radomsko)

  • 31.12.2020, 11:33
  • Redakcja lokalna.news
07122020-czujki-gornik.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Radomsku, zaprasza najemców lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy i Miasta Radomska, do odbierania czujek czadu.

Zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Radomsku, kontynuuję akcję rozdawania czujników czadu najemcą swoich mieszkań. Akcja była zapoczątkowana w poprzednich latach. Czujniki są za darmowe. Wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców.

- Głównym celem akcji, jest zwiększenie bezpieczeństwa naszych mieszkańców, jak również ograniczenie ewentualnej liczby ofiar zatrucia tlenkiem węgla. Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Radomsku, taką akcję prowadzi już od kilku lat. Na przestrzeni tych kilku ostatnich lat, czujek czadu zostało zakupionych i zamontowanych w naszych lokalach, ponad 500 sztuk. Stany w naszym magazynie są na bieżąco uzupełniane. W każdej chwili, kiedy nam się zgłosi najemca, taki czujnik czadu, praktycznie od ręki, jest mu wydawany. Jeżeli jest też problem z zamontowaniem takiego czujnika czadu np. przez osobę starszą, nasi pracownicy jak najbardziej służą pomocą i taką czujkę montujemy. Czujki są oczywiście darmowe. Każdy najemca, który jeszcze jej nie ma w swoim lokalu, bądź uległa ona uszkodzeniu, może do nas zadzwonić, lub ewentualnie drogą mailową napisać i taka czujka czadu zostanie mu dostarczona mówi Krzysztof Górnik, Prezes TBS Radomsko.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe