Antoni Macierewicz ma biuro, ale się nie chwali ( Bełchatów)

  • 10.11.2020, 12:20
  • Redakcja lokalna.news
Antoni Macierewicz ma biuro, ale się nie chwali ( Bełchatów)
Poseł Antoni Macierewicz, otworzył po bardzo wielu latach swoje biuro poselskie w Bełchatowie. Mieści się ono przy ul. Lecha i Marii Kaczyńskich w domu handlowym "OCEAN". Biuro pewnie będą utrzymywać, prominentni działacze Prawa i Sprawiedliwości, którzy muszą dorzucić do" skarbonki świnki" za to, że dostali albo utrzymują intratne stanowiska m.in. w PGE.

Poseł Antoni Macierewicz słynie z tego, że uwielbia brylować przed kamerami. Co się stało, że tym razem nikt z "doradców" byłego Ministra, nie poinformował opinii publicznej o tym że biuro powstało. Przecież uruchomienie biura przy ul. Lecha i Marii Kaczyńskich w niedalekim sąsiedztwie pomnika upamiętniającego " Ofiary Tragedii Smoleńskiej" nie jest przypadkowe,

Pewnie Pan poseł, bał się, że pod jego biurem przykładem Radomska i biura Anny Milczanowskiej staną po każdym "Proteście Kobiet", znicze.

Tak czy siak na terenie miasta mamy już trzecie biuro skłóconych polityków Prawa i Sprawiedliwości, senatora Dobkowskiego, posłanki Janowskiej i wspomnianego Marszałka Seniora Antoniego Macierewicza, tego samo, który w naszym materiale mówił  https://www.lokalna.news/wiadomosci/3423,bedzie-zloczew-suwerennosc-polski-jest-niezagrozona-klamstwa-czy-gra-politykow-pis  jak to jemu oraz posłom z okręgu nr 10 za leży na dobru naszego miasta. 

Lecz jak wynika z planszy na drzwiach wejściowych, będzie to również biuro, posłów, senatora i radnych. Konia z rzędem, temu kto zrozumie, po co trzy biura politykom Prawa i Sprawiedliwości. I czy tylko to sztuczne pokazywanie jedności?

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe