Wizytówka Drużbic przejdzie termomodernizację ( powiat bełchatowski)

  • 13.10.2020, 08:35
  • Redakcja lokalna.news
10122020_druzbice_gmina_termomodernizacja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Urząd Gminy w Drużbicach doczekał się termomodernizacji. Jak mówi Wójt Tomasz Głowacki, był już najwyższy czas na tą inwestycję. Urząd powinien być naszą wizytówką, mieszkańcy naszej gminy ale nie tylko, załatwiają wiele spraw, a ja jako gospodarz chce ich gościć w dobrych warunkach.

Ponadto Gmina Drużbice prowadzi również prace "drogowe", w miejscowości Gręboszów trwa wymiana nawierzchni asfaltowej. Każda inwestycja to dla nas nie lada wyzwanie, przy naszym zadłużeniu musimy stawiać sobie priorytety i takim była właśnie droga w Gręboszowie. Wiem, że dróg do remontu na terenie naszej gminy jest wiele, ale wszystko robimy w miarę swoich możliwości finansowych - powiedział Tomasz Głowacki Wójt Gminy Drużbice.

Zapytaliśmy też jak radzą sobie z covidem w szkołach . ... więcej w materiale filmowym

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe