"Bajka dla siostrzyczki i braciszka" - konkurs bełchatowskiej Biblioteki ( Bełchatów)

  • 01.10.2020, 19:43
  • Redakcja lokalna.news
09302020_biblioteka_konkursy_koronawirus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak co roku Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Bełchatowie zaprasza do udziału w następujących konkursach: " Bajka dla siostrzyczki i braciszka" przedmiotem konkursu jest napisanie bajki, opowiadania. Do prac można dołączyć ilustracje. Objętość prac nie powinna przekraczać 2 stron maszynopisu o formacie A4 oraz " Książka na medal" przedmiotem konkursu jest napisanie recenzji książki, polecane książki powinny być spoza kanonu lektur szkolnych. Objętość prac nie powinna przekraczać 2 stron maszynopisu o formacie A4.

Konkurs „Bajka dla siostrzyczki i braciszka” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z całego powiatu bełchatowskiego. Natomiast w konkursie „Książki na medal ”mogą wziąć udział uczniowie zarówno szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych z całego powiatu bełchatowskiego.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe