Aquara,Aquarion czy Aquapark Radomsko, która z tych nazw wygra w konkursie na nazwę basenu w Radomsku! - (miasto Radomsko)

  • 07.09.2020, 18:53
  • Redakcja lokalna.news
Aquara,Aquarion czy Aquapark Radomsko, która z tych nazw wygra w konkursie na nazwę basenu w Radomsku! - (miasto Radomsko)
Radomszczański magistrat zorganizował konkurs na najlepszą nazwę oraz logotyp nowego basenu w Radomsku. Na konkurs wpłynęło dokładnie 325 zgłoszeń. W konkursie mógł wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy jest mieszkańcem Radomska.

Kryteria konkursu były proste. Aby wziąć udział wystarczyło wysłać projekt swojego logotypu na wskazany adres mailowy.

Każdy może oddać głos na swoich faworytów. Aby to zrobić wystarczy wejść na stronę www.radomsko.pl i za pomocą internetowej ankiety wybrać logo oraz nazwę która mu się najbardziej podoba. Głosowanie jest wielokrotne, jednak można oddać tylko jeden głos dziennie – mówi Wiktor Lewandowski z Wydziału Informacji i Promocji Urzędu Miasta w Radomsku.

Głosowanie trwa od 7 września do 20 września. Zwycięską nazwę i logo poznamy dzień po zakończeniu głosowania.

Więcej w materiale filmowym

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe