Jarosław Brózda w Solidarnej Polsce !

  • 02.09.2020, 21:16
  • Redakcja lokalna.news
Jarosław Brózda w Solidarnej Polsce !
Były Starosta Bełchatowski Jarosław Brózda, został członkiem Solidarnej Polski. Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu FB Solidarnej Polski, został on również członkiem Zarządu Województwa Łódzkiego w skład którego wchodzą: Prezesi zarządów okręgowych SP: Tadeusz Woźniak - Poseł na Sejm RP, Ewa Wendrowska i Piotr Cieplucha oraz członkowie zarządów okręgowych. Okręg 9 (Łódź): Jan Widuliński, Jakub Piątkowski, Przemysław Olczak, Krzysztof Gębski. Okręg 10 (Piotrków Trybunalski): Jarosław Brózda, Kamila Madzio. Okręg 11 (Sieradz): Edward Kiedos, Dariusz Wypych, Robert Baryła, Janusz Kołodziejski.

Jarosław Brózda do były polityk Prawa i Sprawiedliwości, wykluczony w 2012 roku z jej struktur. Jest również prezesem Stowarzyszenie Inicjatywa Patriotyczna Razem z której to ubiegał się bezskutecznie o mandat Senatora, Radnego a także urząd Prezydenta Miasta Bełchatowa.

Czy jako koalicjant Prawa i Sprawiedliwości i lider Solidarnej Polski w powiecie bełchatowskim, może liczyć na intratne stanowisko ? A może stanie się konkurencją i zagrożeniem dla byłych kolegów z PiS.

 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe