Czekoladowi recydywiści złapani przez policję

  • 01.08.2020, 13:18
  • Redakcja lokalna.news
Czekoladowi recydywiści złapani przez policję
Bełchatowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży w jednym z marketów na terenie miasta.

29 lipca 2020 roku bełchatowscy policjanci otrzymali informację, że w jednym ze sklepów na terenie miasta dwaj mężczyźni, od kilku dni, dokonują kradzieży czekolad. W trakcie policyjnych czynności wytypowano potencjalnych sprawców.

Przypuszczenia potwierdziły się, bowiem ochroniarz sklepu ujął jednego z mężczyzn, o czym natychmiast powiadomił funkcjonariuszy. Amator słodyczy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Kwestią czasu było ustalenie drugiego sprawcy, który już po kilkunastu godzinach został zatrzymany.

Łupem przestępców padły 93 czekolady o łącznej wartości ponad 1200 złotych. 

Obaj mężczyźni przyznali się do winy i usłyszeli już zarzut kradzieży. Za przestępstwo to ustawodawca przewiduje karę do 5 lat więzienia. Z łupu przestępców odzyskano 16 czekolad, które w stanie nienaruszonym powróciły na sklepowe półki.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe