Prezydent Różnych Polaków. Koniec mowy nienawiści !

  • 26.06.2020, 08:05
  • Redakcja lokalna.news
Prezydent Różnych Polaków. Koniec mowy nienawiści ! foto.Sebastian Orłowski
Prezydent różnych Polaków to jedno z haseł wyborczych bezpartyjnego kandydata na Prezydenta RP Szymona Hołowni, który spotkał w Piotrkowie Trybunalskim ze swoimi zwolennikami i sympatykami. Na Rynku zebrało się ok 400 osób, którzy o ogromnym entuzjazmem przywitali niezależnego kandydata na Prezydenta RP.

Jak mówił Szymon Hołownia – cieszę się że w samej końcówce kampanii mogłem przyjechać do Piotrkowa. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Każdego dnia 15 tys. wolontariuszy dociera do mieszkańców naszego kraju z dokumentami które przygotowaliśmy, jest to 14 dokumentów programowych m.in. reforma edukacji, reforma ochrony zdrowia czy program „ Gospodarka na pokolenia”.

 Hołownia mówił również o tym że jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski nabija ludzi w butelkę i do dzisiaj nie przedstawił żadnego programu wyborczego.

Spotkanie w Piotrkowie Trybunalskim było jednym z 360 jakie Hołownia odbył wraz ze swoją ekipą podczas kampanii wyborczej.

Przemawiając Szymon Hołownia podkreślił wielokrotnie, że nie możemy dopuścić do tego aby Prezydent był zakładnikiem partii jak to obecnie. Nie możemy dopuścić aby ponownie PiS i PO podzieliło się naszym krajem, zmieniają się na stołkach i nie myślą perspektywicznie. Byle od wyborów do wyborów a gdzie w tym wszystkim są Polacy ?

Mnie interesuje Polska Zielona, Bezpieczna, Polska w której zmieści się sympatyk PiS, PO, PSL, Lewicy czy PSLu. Chce być Prezydentem Różnych Polaków – podkreślił Hołownia.  Zawsze będziemy się spierać o politykę, wiarę czy markę samochodu, ale czy to jest powód aby pałać do siebie nienawiścią? Absolutnie NIE. Polska została podzielona i skłócona, czas to zakończyć.

Kiedy rozpoczynałem swoją kampanię mówili mi „ Nie dasz rady” odpowiedziałem: „ No to patrz!”. Pokażmy tym wszystkim niedowiarkom że Polska zasługuje na lepszego Prezydenta, przekonajcie kolejne 3-4 osoby a jestem pewien ze we wtorek 30 czerwca powiemy sobie idziemy po zwycięstwo. Warto pamiętać, że nie ważne kto wygrywa w I a II turze wyborów. Dlatego wszystkie dłonie na pokład i w niedziele oddajemy głos na 4 !

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe