Koronawirus w Kopalni i Elektrowni Bełchatów!

  • 16.06.2020, 11:44
  • Redakcja lokalna.news
Koronawirus w Kopalni i Elektrowni Bełchatów!
Patogen wykryto u pracowników obu bełchatowskich zakładów.

Dotąd jeśli chodzi o zakażenia koronawirusem, mówiło się głównie o chorych na COVID-19 w spółce RAMB, która była jednym z największych ognisk wirusa. Jedna z tamtejszych pracownic zmarła. Teraz natomiast zakażenie potwierdzono u czterech pracowników bełchatowskiej kopalni i jednego pracownika elektrowni. 

Zgodnie z informacjami pozyskanymi przez naszą redakcję, we wszystkich oddziałach PGE GiEK obowiązują podwyższone standardy sanitarne, mające na celu ograniczenie do minimum kontaktu pracowników między zmianami czy jakiekolwiek narażanie ich na niebezpieczeństwo zarażenia. Na zmianę tych warunków nie ma wpływu znoszenie obostrzeń. 

Wykrycie koronawirusa u pracowników kopalni i elektrowni nie miało też wpływu na pracę obu zakładów. Wdrożono przygotowane na tego typu sytuację procedury - m.in. skierowano na kwarantannę te osoby, które mogły mieć kontakt z zakażonymi.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe