Jak skutecznie korzystać z tarczy antykryzysowej

  • 21.05.2020, 15:55
  • Redakcja lokalna.news
05222020_pap_nowa_tarcza_antykryzysowa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już 26 maja rusza cykl 20 webinariów dla przedsiębiorstw Ministerstwa Rozwoju i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Celem jest przeszkolenie właścicieli firm i menedżerów na temat tego, jak mogą maksymalnie i skutecznie wykorzystać narzędzia tarczy antykryzysowej.

Spotkania skierowane będą do przedsiębiorców i samorządowców. Podczas spotkań przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o skierowanej dla nich pomocy rządowej, rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości i pytania jakie trafiają do Ministerstwa Rozwoju. Podczas webinariów mowa będzie także o impulsie dla gospodarki i tempie jej rozwoju.

Spotkania skierowane głównie są do małych i średnich przedsiębiorstw ale także do samorządów. Przedstawicie dużych firm mogą dowiedzieć się więcej na temat Tarczy Gospodarczej oraz Tarczy Finansowej.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe