Dzień Pielęgniarek i Położnych. Życzenia od pary prezydenckiej

  • 12.05.2020, 12:09
  • Redakcja lokalna.news
Dzień Pielęgniarek i Położnych. Życzenia od pary prezydenckiej
Stoją państwo w pierwszym szeregu walki o życie i zdrowie nas wszystkich; myślimy i mówimy o państwu jako o naszych bohaterach - podkreślają prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda w spocie przygotowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych.

"Szanowne panie pielęgniarki i położne, szanowni panowie pielęgniarze. Chcemy przekazać najserdeczniejsze życzenia, pozdrowienia i podziękowania za państwa niezastąpioną pracę. Dzisiaj 12 maja świętujemy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych"

- mówi w spocie opublikowanym w mediach społecznościowych para prezydencka.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Prezydent podkreśla, że "te obchody miały być inne, ale pandemia COVI-19 zmieniła wszystko".

"Najbardziej dotknęła chorych i zarażonych, ale zaraz po nich pracowników służby zdrowia. To sytuacja bardzo trudna także dla państwa bliskich przeżywających dłuższe okresy rozłąki z państwem i stres"

- zauważył Andrzej Duda.

"Jesteśmy państwu bardzo wdzięczni za to, że stoją państwo w pierwszym szeregu walki o życie i zdrowie nas wszystkich. Myślimy i mówimy o państwu jako o naszych bohaterach, którym winniśmy szacunek i wsparcie"

- powiedział Duda.

Pierwsza dama apeluje, by nie tracić nadziei "na powrót do normalności w szpitalach, w przychodniach, w domach opieki i w hospicjach, we wszystkich innych miejscach pracy w całej naszej przestrzeni publicznej". "Nie traćmy ducha, wspierajmy się w tym trudny czasie. Bądźmy razem" - wzywa Agata Kornhauser-Duda.

"Raz jeszcze dużo zdrowia, wytrwałości pogody ducha, wszelkiej pomyślności osobistej a także szczęścia w państwa rodzinach. Wszystkiego najlepszego, serdecznie pozdrawiamy"

- mówi para prezydencka.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
MAria
MAria 12.05.2020, 12:33
Szacunek szacunkiem. Ale żeby wszyscy zapomnieli. Brawo Mariola, Dorota i Konrad
Adi
Adi 12.05.2020, 12:14
A władze miasta, powiatu i gminy zapomniały. Pewnie nikt nie zachorował z ich najbliższych!!!

Pozostałe