Środki do walki z koronawiusem trafiły do Gminy Kamieńsk

  • 07.05.2020, 16:26
  • Redakcja lokalna.news
05082020_kamiensk_fbserwis_przekazanie_srodkow_higieny_koronawirus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Firma FBSerwis przekazała na ręce Burmistrza Kamieńska środki niezbędne do walki z koronawirusem.

Burmistrz Kamieńska-Bogdan Pawłowski wysłał do spółki FBSerwis, z która Gmina współparacuje zapytanie o pomoc w walce z koronawirusem i zakup niezbędnego do prowadzenia tych działań sprzętu. FBSerwis przekazało Gminie niezbędne środki takie jak: maseczki, rękawiczki, żele i płyny do odkażania. Trafią one do służb zaangażowanych w walkę z koronawirusem na terenie Gminy Kamieńsk. Sprzęt trafi do Straży Pożarnej, Policji, Ośrodka Zdrowia i Pomocy Społecznej. Środki przekazane dla Gminy trafią również do placówek oświatowych, by mogły ułatwić funkcjonowanie w tych trudnych czasach.

Gmina Kamieńsk już wcześniej zabezpieczała mieszkańców i służby w środki ochronne takie, jak maseczki wielorazowego użytku, oraz prowadziła działania informacyjne, promując odpowiednie działania jakie należy podejmować w związku z epidemią koronawirusa.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe