Biegacze na start

  • 24.02.2020, 15:18
  • Redakcja lokalna.news
02212020_mcs_sezon_biegowy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jakie imprezy w Bełchatowie mogą wpisać w swój kalendarz biegacze? Miejskie Centrum Sportu odpowiada.

Sezon biegowy w Bełchatowie rozpoczął charytatywny Bieg Gorących Kibiców Serc. W bardzo podobnej formule przebiegać będzie coroczny Bieg Tropem Wilczym, który odbędzie się już w tę niedzielę czyli 1 marca. Uczestnicy będą mieli do pokonania symboliczne 1963 metry. Podczas tego biegu nie będzie prowadzony pomiar czasu.

Standardowo już fani biegania będą mogli wziąć udział w Triadzie Bełchatowskiej, którą w zmienionej formie rozpocznie bieg przełajowy "Piątka przez las". Odbędzie się on na dystansie 5km. Trasa biegu będzie przebiegać przez tereny leśne w okolicy tzw. bełchatowskich "Ługów". Start jest zaplanowany na 5 kwietnia 2020 roku.

Drugim biegiem z cyklu Triady Bełchatowskiej będzie uwielbiany przez wielu Bieg Nocny. Trasa będzie przebiegać ulicą Czyżewskiego do miejscowości Dobiecin. Bieg ten startuje 25 kwietnia 2020 roku.

Zakończeniem Triady będzie Bełchatowska 15. W tym roku jednak Miejskie Centrum Sportu planuje niespodziankę dla biegaczy i pozwoli im wybrać przebieg trasy.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe