Wykup mieszkania za ułamek ceny

  • 14.02.2020, 14:24
  • Redakcja lokalna.news
02142020_miasto_wykup_mieszkan_bonifikata.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miasto oferuje wykup lokali z bonifikatą sięgającą od 70 do 85%, należy się jednak spieszyć gdyż obowiązuje ona tylko do końca roku.

W Bełchatowie najemcy lokali komunalnych mogą skorzystać z wysokiej bonifikaty oferowanej przez miasto i wykupić mieszkanie za bardzo niską cenę. W zależności od lokalizacji wysokość bonifikaty różni się i tak mieszkańcy: os. Binków mogą skorzystać z bonifikaty w wysokości 75%, z 80% dopłaty mogą skorzystać osoby mieszkające na os. Dolnośląskim, Przytorze, Okrzei oraz przy ul. Czaplinieckiej, Kwiatowej i Pabianickiej.

Największa bo aż 85% dopłata czeka na osoby z os. 1000-lecia, Wolności, 1-go Maja, Żołnierzy POW, Budowalnych oraz przy ul. Fabrycznej, Sienkiewicza, Lecha i Marii Kaczyńskich oraz Czyżewskiego.

By skorzystać z bonifikaty i wykupić mieszkanie w przystępnej cenie należy złożyć wniosek o wykup mieszkania do 31 grudnia. Następnie rzeczoznawca ustali rzeczywistą wartość rynkową nieruchomości a magistrat wyliczy przysługujący upust. Po uiszczeniu należności pozostanie tylko podpisanie umowy notarialnej kupna-sprzedaży mieszkania.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe