Bełchatowski Klub Curlingowy potrzebuje pomocy

  • 06.02.2020, 10:44
  • Redakcja lokalna.news
02072020_curling_mistrzostwa_zrzutka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Bełchatowski Klub Curlingowy potrzebuje funduszy na wyjazd na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w dniach 18–25 kwietnia 2020 roku w Kelowna w Kanadzie.

Klub powstał w 2019 roku. Drużyna w składzie Tomasz Dyderski, Andrzej Jędrzejczyk, Tomasz Kijanka, Krzysztof Kowalski na swoim koncie ma już wygraną w IV Mistrzostwach Polski Seniorów +50. To dzięki temu wywalczyła prawo do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata. Jednak aby godnie reprezentować nasz kraj potrzebują pieniędzy na zakup ubrań oraz sprzętu.

Drużyna jest bardzo dumna z możliwości wystąpienia na Mistrzostwach Świata jednak potrzebne są do tego odpowiednie fundusze. Klub potrzebuje 35 tys. złotych ale liczy się dla nich każda zebrana suma. Drużynę można wesprzeć dorzucając się do zrzutki dostępnej pod adresem: https://zrzutka.pl/6xces3 Do końca zbiórki pozostało jeszcze niecałe 70 dni.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe