WOŚP w Bełchatowie

  • 08.01.2020, 15:05
  • Redakcja lokalna.news
01142020_wosp_belchatow_zapowiedz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już w tę niedzielę odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co w tym roku przygotował dla mieszkańców bełchatowski sztab?

Podobnie jak w latach ubiegłych całe wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Galerii Olimpia. Powstaną tam dwie sceny jedna w środku budynku, na której odbywać się będą animacje dla młodszych uczestników akcji charytatywnej. Zaplanowane są pokazy iluzjonistyczne oraz Rugby. Na scenie wystąpią również Szymon Wypych i Eliza Xerxa oraz zespół Born2Bounce.

Druga scen stanie na parkingu centrum handlowego. Tam bełchatowianie będą mogli zobaczyć na żywo gwiazdy sceny muzycznej, prezentujące różne gatunki muzyki. Wystąpią: D-Bomb, Sandra Aleksanderek, Verba,TSA i Menhor. Gwiazdą wieczoru będzie Miły Pan. Na obu scenach będą odbywać się też licytacje.

Tradycyjnie odbędzie się również "Światełko do nieba". Pokaz odbędzie się przy użyciu baterii bezpiecznych dla zwierząt.

Przy bełchatowskiej Galerii znajdą się również Strefa Moto oraz Strefa Fun.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe