Kolejny protest kibiców GKS-u

  • 11.12.2019, 14:03
  • Redakcja lokalna.news
12132019_gks_kolejne_4blokady.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
11 grudnia w godzinach porannych od 5 do 8 rano kibice GKS-u Bełchatów ponownie zorganizowali protest i zablokowali drogi dojazdowe do kopalni i elektrowni.

Kibice nie zaprzestają walki o swój ukochany klub. Ponownie postanowili wyjść na ulice i zablokowali drogi prowadzące do kopalni i elektrowni. Protest tak jak ostatnio polegał na nadmiernym użytkowaniu przejść dla pieszych i został zorganizowany legalnie pod nadzorem policji. W środę fani bełchatowskiego klubu zablokowali drogi w miejscowościach Kalisko, Kuźnica- Kaszewska, Słok- Młyn i Kamień.

Sympatycy GKS-u zaznaczają, że protest nie jest wymierzony w pracowników PGE tylko w całą spółkę, która sponsoruje wiele innych klubów sportowych. Jednym z nich jest IV ligowy klub Korona Rzeszów z którą PGE 6 grudnia podpisało umowę sponsorską.

Kibice apelują do prezydenta o pomoc, ponieważ czują się zawiedzeni i oszukani postępowaniem lokalnych polityków w sprawie klubu.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe