Zima w BSM

  • 04.12.2019, 11:31
  • Redakcja lokalna.news
12062019_bsm_zima_przygotowania.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nadchodzi astronomiczna zima a wraz z nią utrudnione warunki na drogach i chodnikach. Jak Bełchatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zamierza sobie z nimi poradzić?

Bełchatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa jest przygotowana na nadejście zimy. Na osiedlach przygotowane są punkty z solą i piskiem, które będą służyć do odśnieżania chodników. BSM ma również do dyspozycji sprzęt potrzeby do oczyszczania dróg i chodników z lodu i śniegu. Przy blokach w specjalnych skrzyniach przygotowana jest sól do odladzania chodników a drogi będą odśnieżały dwa pługi. Gospodarze bloków, również zostali wyposażeni w niezbędny sprzęt.

Bełchatowska Spółdzielnia przeprowadziła również przegląda dachów zarządzanych przez siebie budynków. Sprawdzone zostały włazy oraz okna, a zwyżka dzięki, której będzie można usuwać sople i śnieg z dachów przeszła przegląd i jest gotowa do użytku.

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe