Teatr dla środowiska

  • 02.12.2019, 11:42
  • Redakcja lokalna.news
12032019_powiat_festiwal_ekologiczny.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
28 listopada w auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie, odbył się Festiwalu Ekologicznej Twórczości Dzieci pod nazwą „Ty też masz wpływ na zmiany klimatu, zmieniamy nasze nawyki”.

Głównym celem festiwalu jest popularyzacja tematyki ekologicznej wśród uczniów szkół i placówek wychowawczych powiatu bełchatowskiego. Dzieci i młodzież przez działania artystyczne uczą się jak dbać o środowisko. Konkurs polegał na zaprezentowaniu przedstawienia teatralnego zawierającego treści ekologiczne.

29 listopada odbyło się wręczenie nagród zwycięskim zespołom i podsumowanie festiwalu. Nagrody uczestnikom wręczył Starosta Powiatu Bełchatowskiego Pani Dorota Pędziwiatr wraz z przedstawicielami Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa.

Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej przedszkoli i klas „0” zajęło Przedszkole Samorządowe nr 4 w Bełchatowie. Na drugim miejscu znalazło się Przedszkole Samorządowe nr 3 w Bełchatowie a trzecie miejsce zajął zespół z Przedszkola nr 1.

W drugiej kategorii, którą stanowiły pozostałe palcówki wygrała Szkoła Podstawowa nr 3 w Bełchatowie. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się odpowiednio SP nr 1 w Bełchatowie i Sp w Wygiełzowie.

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe