Najlepsi curlerzy w Bełchatowie

  • 29.11.2019, 12:45
  • Redakcja lokalna.news
11292019_powiat_pcs_10turniej_curling.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W dniach od 28 listopada do 1 grudnia na Lodowisku Powiatowym w Bełchatowie odbywa się X Ogólnopolski Turniej Curlingowy o Puchar Starosty Powiatu Bełchatowskiego.

Oficjalne rozpoczęcie zawodów miało miejsce 29 listopada, tradycyjnie po pierwszej kolejce rozgrywek, która odbyła się dzień wcześniej. Najlepszych curlerów z całej Polski i nie tylko przywitał Starosta Powiatu Bełchatowskiego-Dorota Pędziwiatr. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki.

W specjalny sposób uhonorowani zostali zwodnicy bełchatowskiej drużyny Four Fifties, którzy kilka dni temu zostali mistrzami Polski w kategorii +50. Wyróżnionych zostało również 6 zawodników, którzy brali udział we wszystkich edycjach turnieju.

W tym roku w „Bełchatów Open 2019” udział bierze 36 drużyn w tym jedna ze Słowenii. Wśród uczestników znalazła się również reprezentacja Powiatu Myślenickiego na czele której stoi starosta Józef Tomala.

Zakończenie zawodów oraz uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród przewidziane jest na niedzielę około godziny 17:30.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe