SP 3 najlepsza w Polsce !!!

  • 26.11.2019, 12:27
  • Redakcja lokalna.news
11262019_sp3_konkurs_radio_zet.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Szkoła podstawowa nr 3 im. Żołnierzy POW wygrała ogólnopolski konkurs „Bezpieczni za kółkiem z Radiem ZET”.

Konkurs polegał na wykonaniu reklamy, która miała na celu zachęcić innych do zachowania bezpieczeństwa na drodze. Bełchatowska „trójka” wysłała dwie prace, które uczniowie wykonali na szkolny konkurs związany z bezpieczeństwem.

W dniu 26 listopada w placówce zjawili się przedstawicie radia oraz sponsora konkursu firmy Pirelli, którzy wręczyli nagrody twórcą zwycięskich prac. Na ręce dyrektor szkoły-Pani Beaty Walenczak-Frukacz złożyli czek o wysokości 3 tysięcy złotych. Pieniądze te szkoła ma przeznaczyć na poprawę bezpieczeństwa w okolicach placówki.

Dyrekcja szkoły planuje zakupić stojaki rowerowe, które staną przed szkołą i umożliwią uczniom bezpieczne zostawianie swoich rowerów.

W tym wydarzeniu udział wzięła również bełchatowska policja a jej przedstawiciel przeprowadził z dziećmi krótką lekcję o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe