Pijany mężczyzna wtargnął do liceum

  • 25.11.2019, 12:14
  • Redakcja lokalna.news
11262019_szkola_kochanowski_pijany_bezdomny_nalekcjach.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mężczyzna pod wpływem alkoholu wszedł do szkoły, zaczepiał uczniów oraz przerwał prowadzoną lekcję. Czy uczniowie mogą czuć się bezpieczni w szkole?

Nasza redakcja dostała informacje od zaniepokojonego rodzica jednego z uczniów II Liceum im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie. W ostatnim czasie do szkoły wszedł bezdomny i agresywny mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna wszedł do jednej z sal, gdzie przeszkodził w odbywającej się lekcji. Na oczach uczniów doszło również do szarpaniny pod budynkiem szkoły. Mężczyzna zaczepiał uczniów na korytarzach chodząc z puszką piwa w ręku. Sytuacja nie była jedynym takim incydentem, powtórzyła się bowiem dwukrotnie.

Jak to możliwe, że osoba nie uprawniona weszła na teren szkoły skoro w zeszłym roku szkoła wprowadziła identyfikatory mające na celu zapobiegać poruszaniu się osób nieuprawnionych po szkole. W rozmowie z dyrektor szkoły-panią Anitą Szymczyk-Trawińską dowiadujemy się, że mężczyzna do szkoły dostał się po przerwie gdy nauczyciel zszedł już z dyżuru, a pracownicy obsługi szkoły zareagowali natychmiastowo. Zawiadomiona została straż miejska. Mężczyzna nie stosował się do poleceń pracownika palcówki.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Zibi
Zibi 25.11.2019, 15:18
Jak to były Absolut tej szkoły - Absolwent
Alina
Alina 25.11.2019, 15:08
O czym Pani mówi, wspomina się ze nauczyciele poszli bo byli po dzwonku a później jest inforamcja ze facet był postawny a pracownik był kobietą. Pewnie chodziło o woźną, to ja się pytam! Gdzie była. Czym się interesują pedagodzy pracujący w szkole ze nikt nie zareagował. Oj bałagan. A identyfikator na smyczy jest niebezpieczny jak wejdzie ktoś z zewnątrz i pociągnie za niego ucznia
Oli
Oli 25.11.2019, 15:04
Pani dyrektor szkoły a wypowiada się jak Pierwszoklasistka
Ortografia
Ortografia 25.11.2019, 14:56
Droga Redakcjo, chyba nieuprawniona:)
Anonim
Anonim 25.11.2019, 14:20
Rzeczywiście, kartka z nazwiskiem zawieszona za pomocą smyczy na szyi sprawia, że każdy uczeń jest bezpieczny.

Pozostałe